Herning WC F3K 22.7.2013

První den klání na mistrovství světa jsem začali úspěšně. Letěli jsme úlohy poker, 5 x 2 minuty, násobky 15 a poslední let. Počasí nám od rána velice přálo. Po rozfoukaných dnech konečně přišla opalovačka s větrem do 2 m/s. Ráno sice byla mlha, která naštěstí krásně nosila. Nikdo z nás neměl větší problémy nalétat plné časy. Největší problém jsem začal mít s vysílačovým modulem. Ve dvou kolech jsem musel rychle vypnout a zapnout vysílač a modul naskočil. U druhého výpadku jsem se trochu zapotil, protože se mu nechtělo vysílat zrovna když jsem šel na přistání po odlétaných pěti minutách 10 m nad zemí.

Pavel si ještě dnes stačil zalétat 5. kolo. Bohužel by si ho asi raději zaletěl až zítra ráno. Dostal obklad skoro celou minutu.  Bez započítání 5. kola ale vedeme v družstvech! Já jsem zatím na druhém místě, Milda na 6. a Pavel na 25. místě. Bohužel zatím bez škrtání, takže se zítra ještě propadnem.

Držte nám palce, ať nám to lítá alespoň jako dnes.

Jinak Marcel s Iljou nás tu skoro až rozmazlují. Takovýhle pomocníky by si s radostí přál každý tým a Pavel perfektně radí.